Аграріям розповіли як захистити кукурудзу від бур’янів

27 квітня 2020 60 0
Аграріям розповіли як захистити кукурудзу від бур’янів
UKRAVIT

Великої шкоди кукурудзі завдають бур’яни, які у весняних умовах дуже швидко розвиваються. Тому, щоб забезпечити кукурудзі оптимальні умови, «UKRAVIT» радить проводити фітосанітарний моніторинг посівів та своєчасно проводити обприскування.

«За відсутності контролю, поширення бур’янів призводять до суттєвого зниження врожаю кукурудзи. Справа в тім, що на початкових етапах росту та розвитку кукурудза має низьку конкурентоспроможність по відношенню до бур’янів, які розвиваються швидше від культурних рослин», — повідомив керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець.

Для обприскування посівів, фахівець рекомендує застосовувати післясходовий системний гербіцид Агент (2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452 г/л у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л).

Даний препарат ефективно знищує широкий спектр однорічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2, 4 Д та МЦПА, і деякі багаторічні дводольні види, а завдяки комбінації двох діючих речовин із різними механізмами дії – попереджує появу у них резистентності.

Зазначено, що перші симптоми гербіцидної активності проявляються вже невдовзі після застосування, а повне знищення бур’янів відбувається через 2-3 тижні (залежно від фази росту, видового складу бур’янів, а також погодних умов). Крім того, препарат має досить широке «технологічне вікно» застосування – обприскування можна проводити з фази 3 до 7 листків кукурудзи (включно). 

«При цьому він є оптимальним баковим «партнером» для гербіцидів, які контролюють однорічні та багаторічні злакові бур’яни (препарати на основі нікосульфурону або римсульфурону), та не має обмежень в посіві наступних культур у сівозміні», —  підсумував експерт.

Читайте також: Аграрії можуть втратити до 80% врожаю сої через бур’яни — експерт

Виконано за допомогою Disqus