Через дефіцит вологи аграрії Київщини отримали погані сходи

28 квітня 2020 165 0
Через дефіцит вологи аграрії Київщини отримали погані сходи
Kurkul.com

На думку директора ТОВ «Агропроммаш» Євгена Заквацького, головною проблемою посівної 2019/2020рр є дефіцит вологи та значне добове коливання температур. Ці фактори заважали при посіві озимих, ускладнюють роботу й зараз. Про це йдеться у спецпроекті «Ситуація на полях та прогнози врожаю 2020: якою видається весняна посівна в Україні» на Kurkul.com.

Цьогоріч ТОВ «Агропроммаш» зробили ставку на соняшник та кукурудзу. Із 5,5 тис. га земельного банку під соняшник виділили 1,5 тис. га, кукурудзу — 2,2 тис. га, озима пшениця та озиме жито — по 500 га, озимий ріпак — 300 га.

 «Я не ставлю на якусь конкретну культуру. Стараюсь класти яйця у різні кошики. До всього ж, у 2019 р. не радувала ціна на соняшник та кукурудзу під час збирання. Добре, що зараз трохи ситуація вирівнялась, і я маю деякі запаси», — розповів він.

Євген Заквацький додав, що цьогоріч, через дефіцит вологи рослини нормально не розвиваються, тож отримали дуже погані сходи.

«Фактично зимою вологи не було. Та сама ситуація повторюється і весною. По пшениці й житу дещо краще, ніж по ріпаку, але через брак вологи та холод і пшениця, і жито не розвиваються як потрібно», — додав він.

Читайте також: Через брак вологи аграрії пересівають поля

Виконано за допомогою Disqus