Україна поглиблюватиме співпрацю з Китаєм у сфері сільського господарства

27 березня 2021 68 0
Україна поглиблюватиме співпрацю з Китаєм у сфері сільського господарства
Kurkul.com

Україна зацікавлена у реалізації спільних з китайськими партнерами проєктів та ініціатив, зокрема, в галузі сільського господарства. Про це заявив Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, торгового представника України Тараса Качка в ході робочої зустрічі із радником-посланником Посольства Китайської Народної Республіки в України Чжао Лі. Про це інформує пресслужба Мінекономіки.

У ході зустрічі сторони підкреслили важливість підтримки поточного стану в торговельній та економічній сферах, обговорили можливі напрями щодо спільних заходів, які плануються у 2021 р., зокрема:

  • проведення Сьомого засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі сільського господарства;
  • продовження взаємодії сторін з метою практичної реалізації Програми співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою у рамках спільного будівництва «поясу Шовкового шляху» та «морського Шовкового шляху 21-го століття»;
  • можливі формати участі Української сторони в Четвертій міжнародній виставці імпортних товарів в Шанхаї.

«Україна зацікавлена у реалізації спільних з китайськими партнерами проєктів та ініціатив, зокрема, в галузі сільського господарства, оскільки Україна є глобальним гравцем у світовій торгівлі аграрною продукцією», — зазначив Тарас Качка.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus