Ціни на зернові та олійні — огляд за 21 липня від Zernotorg.ua

21 липня 2021 6818 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 21 липня від Zernotorg.ua

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта        

На сьогодні ціна кукурудзи знизилась і тепер становить в Миколаївському порту — 6 875 грн/т, а в портах Одеської обл. — 7 061 грн/т. Також знизилась ціна ріпаку в портах Одеської обл.  — на 168 грн/т.

А от ціни на пшеницю 2 класу, пшеницю фуражну та ячмінь знову дещо зросли. В портах Одещини на 168 грн/т впала ціна ріпаку.

Нагадаємо, на думку експерта високий попит спровокує зростання ціни ріпаку.

Через світову тенденцію до засухи Канада — найбільший виробник ріпаку у світі, може втратити істотну частину врожаю. Також через повені передбачаються невеликі врожаї і в ЄС. Тому, цього сезону, експерти прогнозують високий попит на український ріпак, що і спровокує підняття ціни.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus