Реклама

Як змінились ціни на пшеницю та кукурудзу — огляд за 16 лютого від Zernotorg.ua

16 лютого 2022 3079 0
Як змінились ціни на пшеницю та кукурудзу — огляд за 16 лютого від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта               

На внутрішньому ринку зернових та олійних спостерігаються різносторонні тенденції. Так, пшениця 2 класу в порту Миколаєва відучора подешевшала на 45 грн/т до 9 175 грн/т, в портах Одещини на 60 грн/т до 9 240 грн/т. Також знизились вартість кукурудзи до 8 600 грн/т в порту Миколаєва та 8 675 в портах Одеської обл.

Натомість ячмінь в портах Одещини подорожчав на 100 грн/т до 8 750 грн/т.

Соняшник наразі вартує 20 380 грн/т (+205 грн/т до вчорашньої ціни), ріпак — 19 800 грн/т (-250 грн/т), соя — 18 050 грн/т (+50 грн/т).

Нагадаємо, Росія робить спробу створити чорноморську кризу і вдарити по агросектору та загалом економці України. Про це свідчить аналіз рішення РФ провести військові навчання з 13 по 19 лютого цього року у акваторії Чорного моря.

«Якщо нам заблокують порти, то внутрішні ціни на експортні товари (руда, зерно, олія) різко підуть вниз. Аналогічно з курсом гривні до долара та євро, бо вони підв’язані під валютну виручку. Під питанням і постачання пального, яке сьогодні імпортується в Україну», — розповів колишній нардеп Іван Мірошінченко. 

Читайте також: Витрати на насіння не збільшаться — фермери

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

 

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus