Сільгоспвиробникам потрібна єдина система оподаткування — експерт

2 липня 2015 66 0
Андрій Вадатурський, народний депутат України
Latifundist.comАндрій Вадатурський, народний депутат України

Скасування експортного мита на соняшник покликано стати одним із компенсаторів збільшення податкового навантаження на сільськогосподарських виробників у 2015 р., передбаченого податковою реформою, прийнятою наприкінці грудня 2014 р. Про це заявив народний депутат України Андрій Вадатурський під час зустрічі з сільгоспвиробниками Снігурівського та Березнегуватського районів на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, до цього моменту олійноекстракційні підприємства повинні були досягнули такого рівня розвитку, коли їм по силах витримати зростання конкуренції. А отримані прибутки за попередній період повинні використовуватися на інвестиції, на модернізацію і оновлення технологій переробки соняшника.

Присутні на зустрічі аграрії висловили стурбованість питанням кредитування сільгоспвиробників та відсутністю фіксованої ціни на сільськогосподарські культури і молоко.

«Необхідно вивести з тіні особисті селянські господарства та легалізувати їхню продукцію. Також необхідна єдина система оподаткування сільгоспвиробників, але за нинішніх умов вона не буде ефективною і тому потрібен певний час на її запровадження та отримання реальної вигоди для всіх аграріїв», — переконаний Андрій Вадатурський.

Виконано за допомогою Disqus