На Львівщині відкрили дві нові сімейні молочні ферми

8 грудня 2016 154 0
Відкриття відбулося в рамках проекту Уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні»
loda.gov.uaВідкриття відбулося в рамках проекту Уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

У середу, 7 грудня, с. Великі Дідушичі, що на Львівщині відкрили дві новозбудовані сімейні молочні ферми. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Ферми запрацювали за підтримки Українсько-канадського проекту Львівської аграрної дорадчої служби «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Обидві молочні ферми створені молодими родинами – Христини та Марії Ілик. На сьогоднішній день сім'я Ілик Христини утримує 4 корови, але в майбутньому планує збільшити поголів’я до 8 корів. Родина Ілик Марії утримує 1 корову, але у планах придбання ще 9 корів.

«Тішить те, що дві родини залишились в рідному селі та вирішили працювати і розвивати галузь тваринництва, а саме молочне скотарство. Стимулом для розвитку ферм стала співпраця з Львівською аграрною дорадчою службою, яка реалізує проект Уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Для покращення умов утримання корів сім'ї отримали від Проекту гумові килимки, поїлки, лампи для освітлення, вентилятори із системою автоматичного управління на суму 100 тис. грн кожна.

Виконано за допомогою Disqus