Найцікавіші аграрні інтерв’ю 2019 року

Найцікавіші аграрні інтерв’ю 2019 року

30 грудня 2019 228 0

Останні дні грудня ідеально підходять для підведення підсумків за рік. Редакція Kurkul.com пропонує читачам сайту дайджест інтерв’ю та історій успіху, які найбільше обговорювались та найінтенсивніше читалися на нашому сайті.

Десятка кращих матеріалів

1. Світлана Шмунь: Кольорову картоплю розбирають, як гарячі пиріжки.

Якими здобутками може похвалитись Інститут картоплярства НААН України? Чому український сорт темно-фіолетової картоплі Солоха став мега популярним? Як рослинникам  протистояти глобальному потеплінню? Дізнавайтеся з нашого інтерв’ю.

2. Як виглядатиме земельна реформа в Україні — інтерв’ю Миколи Сольського.

Відкриття ринку землі стало найбільш обговорюваною темою за рік. Микола Сольський, голова аграрного комітету Верховної Ради, пояснив, як виглядатиме ринок землі після земельної реформи, як іноземці зможуть придбати землю в Україні, чи буде обмеження по придбанню в одні руки, що чекає власників договорів емфітевзису.

3. Володимир Іванюк: Дефіцит вологи та посушливий клімат? Почніть займатися «Древлянською» системою землеробства.

Як отримувати високі врожаї в умовах посухи та переущільнених ґрунтів, знає експерт органічного землеробства. Володимир Іванюк виділив головні моменти та переваги “Древлянської” системи землеробства та зробив прогноз для аграріїв щодо посухостійких і врожайних культур.

4. Максим Бернацький: Справжній «піонер сої» — це мій батько

Як на Полтавщині без оранки, але зі зрошенням отримують посівний матеріал, експериментують із нішевими культурами на комплексі насіннєвого заводу ТОВ «Рост Агро», дізнавайтесь з нашого матеріалу.


5. Олег Балагура: Село не може занепадати

Не кожному державному господарству вдалося втриматись на плаву і не збанкрутувати. А от державому елітному насіннєвому господарству ДП ДГ «Шевченківське» це вдалося. Як господарство стало одним із передових підприємств області за показниками врожайності сільгоспкультур і надоями молока, читайте в статті.

6. Андрій Дем’янович: можете спати спокійно ― Феодал повідомить про загрозу вашим гектарам.

Чи може пересічний фермер обійтись без землевпорядника? Виявляється, що так, якщо подружиться з сервісом Feodal.online. Матеріал розповідає про можливості сервісу та як з його допомогою захистити себе від рейдерства.

7. Брати Горобці: про інноваційний та високоприбутковий агробізнес

Як вести сільське господарство за сучасними методами й відповідно до міжнародних тенденцій, знає родина Горобців з Полтавщини. Спадкові аграрії не тільки продовжили справу батьків, а й перевершили досягнення минулих років. Як їм вдається отримувати по 10,8 т/га кукурудзи в посушливих умовах та на що роблять ставку, читайте в матеріалі.

8. Чиста Флора: духмяний бізнес по-карпатськи

Чи може сільськогосподарський кооператив з вирощування та збору лікувальних трав бути успішним? Виявляється, що так, бо  має величезний потенціал. Щоб дізнатися, який саме і як його розвинути, читайте матеріал на нашому сайті.

9. Бесарабський фермер: Успішний агробізнес в степу Одещини

Займатися рослинництвом у зоні ризикованого землеробства — справа, що потребує колосальних знань, практичного досвіду та оптимізму. Аби дізнатися, як одеському фермеру вдається регулярно отримувати високі врожаї, використовуючи «фактор крайнього ряду» в кукурудзі, переходьте на сайт із статтею.

10. Анатолій Небоженко: Ми щодня вчимося більше заробляти

Одиниці виробників вирішують займатися переробкою. А на Харківщині фермерське господарство «Промінь» не просто виготовляє яблучний сік прямого віджиму, але і зареєструвало власну торгову марку. Секрети успіху та практичні поради аграрія читайте в матеріалі.

© Марина Солонар, Kurkul.com, 2019 р. 

Виконано за допомогою Disqus