Врятовані вівці гинуть — ветеринари прогнозують ще більше смертей

30 жовтня 2018 650 0
Врятовані вівці гинуть — ветеринари прогнозують ще більше смертей
ТСН

Вчора загинуло чотири вівці з фури. За прогнозами ветеринарів, на цьому смерті тварин не закінчаться, адже стан деяких з них критичний. Про це повідомляє ТСН.

Ветеринар із 30-річним стажем Сергій Слободянюк вперше бачить, щоб так поводились із тваринами.

«Дуже багато овець отримали множинні травми. Через скупчення по ним ходили і ще з наявних овець деякі відійдуть», — упевнений він.

В деяких овець немає шерсті, бо тварини настільки зголодніли, що почали їсти одна одну.

Ветеринари ставлять крапельниці непритомним тваринам. Наразі залишилося 255 живих тварин.

Вчора в тварин взяли аналіз крові, аби перевірити наявність небезпечних хвороб. Якщо вівці хворі — їх знищать. Якщо здорові — то шукатимуть нову домівку.

Забрати собі овець готові зоозахисники, власниця отари теж чекає на результати аналізів і на овець. Проте, зоозахисники не довіряють жінці — бояться, щоб ситуація не повторилася. Власниця тварин же наполягає, що вона не винна.

Зараз тварини знаходяться у загоні на території ветиринарно-санітарного заводу у місті Тульчин.

Нагадаємо, з України експортували до Туреччини 300 живих овець, але без пояснення причин влада країни повернула тварин до України. Так, з 12 жовтня фура з вівцями стояла у порту.

Держпродспоживслужба прийняла рішення про утилізацію всіх тварин у вантажівці. Активістам та захисникам тварин вдалося добитися, аби живих тварин відокремили від мертвих та не знищували.  

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 3°

Вітер

3.5м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%
Матеріали за темою