Зеленський доручив Уряду відкрити продовольчі ринки

27 квітня 2020 4077 0
Зеленський доручив Уряду відкрити продовольчі ринки
Зеленський доручив Уряду відкрити продовольчі ринки

Кабінет Міністрів України опрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Рішення про відкриття ринків Кабмін може прийняти на засіданні 29 квітня. Повідомляє прес-служба Офісу президента.

Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

«Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах», — наголосив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізму їхнього безпечного функціонування та чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

Нагадаємо, що понад 300 фермерів Херсонщини вийшли на акцію протесту, де виступали проти закриття ринків, адже від цього втрачають свій заробіток. Схожа ситуація відбувається зараз у Чернівцях, де 50 підприємців Калинівського та «Верхнього» ринків вийшли на акцію протесту до будівлі Чернівецької ОДА і вимагають відкрити ринки та дозволити їм працювати. 

Виконано за допомогою Disqus