Реклама

В портах подорожчала кукурудза — огляд за 24 грудня від Zernotorg.ua

24 грудня 2021 9804 0
В портах подорожчала кукурудза  — огляд за 24 грудня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта            

Під кінець тижня в Україні подорожчала кукурудза до позначок 7 359 грн/т в Миколаївському порту та 7 388 грн/т в портах Одеської обл. Також зросла вартість пшениці фуражної та продовольчої в портах Одеської обл., а в портах Миколаївщини ціна пшениці навпаки знизилась. 

Щодо олійних, то їх вартість залишається стабільною: соя — 14 650 грн/т, соняшник — 18 600 грн/т, ріпак — 17 200 грн/т. 

Нагадаємо, нещодавно у Reuters повідомили, що у середині січня 2022 р. Україна може ухвалити рішення щодо обмеження експорту продовольчої пшениці. Своєю чергою в Українській зерновій асоціації наголосили, що підстав для обмеження експорту продовольчої пшениці з України немає.

Читайте також: Елеватори з теплогенераторами дозволяють в 3 рази зменшити витрати на сушіння зерна

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

 

Виконано за допомогою Disqus