Путівник виставкою Агро Весна 2018

Агро Весна 2018: маршрут для фермерів

Служба новин 20 лютого 2018 879 0

Хочете тепла і співу пташок, але лютий ще закидає снігом? На головну сільськогосподарську подію року весна приходить раніше! 21-23 лютого у Києві в одному місці під одним дахом відбудуться виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика», об’єднані однією назвою — Агро Весна. Організатор виставки — лідер виставкового бізнесу України, компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

І одразу ж важливе уточнення: цього року виставка відбудеться на новому місці — у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна).

Цього року у виставках, які розмістяться на 28 тис. кв.м, візьмуть участь понад 500 компаній, в тому числі близько 150 іноземних. На Агро Весні буде представлено більше 1 000 брендів та сім національних експозицій: Австрії, Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Франції та Чехії.

 

У такому різноманітті компаній та стендів, а також насиченій діловій програмі хочеться встигнути всюди, але зробити це просто фізично неможливо. Тож щоб вам було легше зорієнтуватися і не прогавити все найцікавіше, ми вирішили зробити путівник. У ньому ми зібрали конференції, семінари, форуми та стенди, які радимо відвідати фермерам.

Племінна справа

Якщо ви завзятий тваринник і прийшли на Агро Весну, щоб більше дізнатися про компанії, що спеціалізуються на племінному розведенні — вас зацікавлять наступні стенди:

AXIOM International — французький лідер у галузі генетики свиней. Мета компанії — запропонувати рішення для міжнародного свинарства.

Breeders of Denmark A/S — данська компанія, яка здійснює поставки данських племінних свиней (чисті лінії Ландрас, Йоркшир (Велика Біла), Дюрок та ін.).

British Livestock Genetics Consortium — просування британської генетики худоби на міжнародних ринках; експорт племінних тварин, сперми та ембріонів.

Читати по темі: Василь Цвик: Ніколи не думав, що мене колись зацікавить козівництво

Cherry Valley Farms Limited — світовий лідер із розведення качок. Наразі компанія експортує високоякісну генетику Пекінської породи качок.

Delta Wagyu Europe Ltd. Маючи прямий доступ до найкращої світової генетики «Вагю», компанія Delta Wagyu постачає сперму, ембріони та живу худобу на британський ринок та за кордон.

Hornet Associates Ltd. Аграрний консалтинг зі спеціалізацією на племінній ВРХ та МРС, у т. ч. на експорті живих тварин, сперми та ембріонів.

National Sheep Association — національна асоціація овець. Це організація, яка представляє погляди та інтереси вівчарів у Великій Британії.

Читати по темі:  Богдан Когут: Розведенням овець в Україні займаються лише ентузіасти

Племінний завод ТОВ «Агропрайм Холдинг» поставляє чистопородних свинок та кнурців порід Велика біла та Ландрас франзузької селекції м’ясних генотипів.

Альта Дженетикс Україна — офіційне представництво міжнародної компанії Альта Дженетикс, відкрите в Україні у 2016 р. Компанія має лідируючі позиції у галузі генетики ВРХ.

Халлер Лівесток АГ. Компанія пропонує племінну велику рогату худобу порід молочного напрямку продуктивності з Німеччини та ЄС.

Насіння

Якщо тема насінництва і вибору цікавого і продуктивного сорту вас турбує найбільше — пропонуємо пройтися цими стендами.

Євраліс Семенс Україна — один з європейських лідерів насіннєвих компаній у напрямку кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сорго та сої.

Читати по темі:  10 фактів про виробництво насіння на заводі Євраліс Семенс

СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна — міжнародний лідер у галузі виробництва насіння цукрових буряків, що спеціалізується на всіх етапах виробництва насіння цукрового буряку.

ТОВ Дочірня компанія «Бейо Заден» (Нiдерланди). Оптовий продаж насіння овочевих культур.

Агрохімічна компанія «Вітагро» — входить до складу ГК «VITAGRO», яка займає провідні позиції на ринку України за рахунок високих показників з реалізації засобів захисту рослин, а також дистрибуції насіння озимих, ярих та технічних культур.

А тим, хто цікавиться нішевими культурами, пропонуємо зазирнути на стенд Sorghum ID. Це міжгалузеве об’єднання з сорго, яке згрупувало всіх операторів ринку — від виробників насіння до переробних підприємств.

Обладнання

Осучаснення своєї ферми — завдання №1 для багатьох українських виробників. Усе глибше у минуле відходять пострадянські методи господарювання, а з ними і застаріле устаткування. Тож придивитися собі новітнє обладнання, а може і домовитися про вигідний контракт (на виставках часто діють спеціальні пропозиції, знижки тощо) ви зможете на таких стендах:

TORNUM — шведський виробник елеваторного обладнання. Компанія виготовляє сушарки, силоси, транспортери, норії і елеватори під ключ. А також послуги з модернізації старих елеваторів.

Читати по темі:  Візитка TORNUM: елеваторне обладнання шведського походження

Бюлер АГ в Україні — глобальний технологічний партнер у галузі інноваційних рішень і сучасного високоефективного енергозберігаючого обладнання для процесів зберігання і перевалки зерна.

Варіант Агро Буд — українська металообробна компанія. Основним напрямком діяльності якої є виробництво обладнання для елеваторів.

ДеЛаваль — світовий лідер з доїльного обладнання і рішеннях для виробників молока.

FoodTechLink Ukraine — це державно-приватне партнерство між Нідерландами та Україною. Основна мета — забезпечення українського ринку інноваційним обладнанням та новітніми пакувальними рішеннями для харчової промисловості.

ГП «Зернова Столиця» — група підприємств «Зернова столиця» пропонує співпрацю в області будівництва елеваторів «під ключ».

KMZ INDUSTRIES (ПАТ Карлівський машинобудівний завод) — провідний український виробник комплексних рішень для переробки та зберігання зерна (силоси, зерносушарки, сепаратори, транспортне обладнання тощо).

BONFANTI — компанія спеціалізується на розробці обладнання для сушіння зерна. Самостійно займається продажем, установкою та післяпродажним обслуговуванням обладнання.

Vibrafloor – світовий лідер з постачання модульних вібраційних систем для вивантаження легко- та важко-сипучих продуктів, таких як макуха сої, добрива тощо.

Також вам будуть цікаві такі стенди:

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК — універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу — Credit Agricole Group (Франція).

Сяйвір. Компанія впроваджує технологію з переробки органічних відходів тваринництва (гній, послід). Продукт переробки — аеробний знезаражений компост.

Група компаній UKRAVIT — перший і найбільший український виробник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного сектору. Основним напрямком діяльності Групи компаній є власне виробництво сучасних високоефективних пестицидів та агрохімікатів.

URETEK — компанія представляє сучасні європейські технології зміцнення ґрунтів, підйому, посилення і стабілізації конструкцій (фундаментів, бетонних плит) без проведення земляних і бетонних робіт.

Завод Кобзаренка — це виробник №1 тракторних причепів в Україні. Окрім цього компанія виготовляє перевантажувальні бункери, цистерни для води, жижі та засобів захисту рослин, зернопакувальне обладнання, розкидачі міндобрив тощо. А також Завод Кобзаренка є дилером на території України відомих світових брендів техніки.

Окрім цього ви можете відвідати тематичні конференції, майстер-класи і семінари за направленнями, які вас цікавлять. Саме там буде можливість познайомитися зі спеціалістами і експертами галузі, обмінятися контактами та отримати практичну інформацію.

Ми ж рекомендуємо не пропустити такі заходи:

Друга міжнародна конференція «Українська соя: органічна та традиційна». Аналітики прогнозують хороші перспективи для сої в цьому році, тож на конференції ви дізнаєтесь, як отримати максимум від цієї культури. 

Семінар «Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід». На семінарі досвідом вирощування енергетичних культур поділяться експерти з Італії, Німеччини, Польщі та України. Технічні рішення для плантацій енергетичних культур представить компанія Claas.

Насіннєвий форум 2018. Усім, кого цікавить тема насінництва — сюди!

Майстер-клас: «Як підвищити ефективність молочного бізнесу?» На досвіді ферми «Промінь» Миколаївської ви дізнаєтеся про фактори підвищення ефективності виробництва господарства, а також про нюанси годівлі, ветеринарного забезпечення та утримання тварин на молочній фермі.

ІХ Голандсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства. Тут ви зможете дізнатися про експорт української картоплі та продуктів її переробки в ЄС та країни Єдиного Митного Союзу. А також про вимоги переробників та технологію виробництва і зберігання картоплі для переробки.

Науково-практичний семінар «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід». Тим, хто вже має кролеферму або ж тільки «кинув оком» на цей напрямок сільгоспвиробництва, радимо відвідати семінар.

Читати по темі: Федорів «Ковчег», або історія племінного розплідника кролів

IV Британсько-український агробізнес-форум «Сталий розвиток в агробізнесі»

У форумі візьмуть участь британські, українські та міжнародні аграрні компанії. Основні сесії: сталий розвиток у рослинництві та сталий розвиток у тваринництві.

Тут ви дізнаєтесь про:

  • перспективи використання рослинних рештків;
  • як супутникові дані можуть покращити управління земельними активами?
  • британські інновації в бобових біологічних інокулянтах;
  • біогазові комплекси для малих і середніх фермерських господарств;
  • додатковий дохід при інвестуванні в біогаз та ін.

Читати по темі:  Скільки коштує земля в Британії та чи престижно бути англійським фермером?

А також радимо відвідати британський стенд на Міжнародній виставці «Зернові технології», де будуть представлені провідні британські компанії, продукти і технології.

День Франції «Французький досвід — українські перспективи».

Тут ви дізнаєтесь про французький погляд на питання: «Агрохолдинг чи кооператив?» і зможете відвідати конференцію «Управління агропідприємствами в умовах змін». А також — послухати лекції економістів про управління витратами господарства та багато іншого.

Повну програму заходів, день, місце і час їх проведення ви можете знайти тут

З учасниками виставок Agro Animal Show, Зернові технології та Фрукти. Овочі. Логістика 2018 ознайомитися можна тут

Команда Kurkul.com також буде на Агро Весні, тож якщо ви хочете стати героєм нашого матеріалу чи просто познайомитися — шукайте стенд Латифундист Медіа (2А312) і приходьте в гості! 

І не прогавте найцікавіше — прем’єрний кінопоказ короткометражних фільмів про аграріїв, від творців «нєєстєствєнного запаху цитрусових»! Показ відбудеться у імпровізованому кінотеатрі на нашому стенді. Деталі тут!

Режим роботи виставок: 21–23 лютого з 9:00 до 17:00.

Долучайтеся також до події «Агро Весна 2018» на сторінці у Facebook, де зможете відслідковувати всі оперативні новини.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%
Матеріали за темою